Přejděte kliknutím na obrázek na domovskou stránku,

nebo si vyberte přímo kategorii, která vás zajímá.


Manverko znamená v esperantu ruční práce. 

Pro mě je šití ruční práce, která mi přináší radost a věřím, že i vám. Pojďte si vybrat materiál pro vaše radostné  tvoření. 

Přeji, ať se vám nejen šití daří. Mirka

Výběr filcu (plsti) a filcových výseků pro Vaše šití nebo jiné tvoření. Najdete zde filc řezaný na velikost A4, filc v metráži a také výseky z filcu (například různá zvířátka, ovoce, květiny a mnoho jiných tvarů z plsti pro Vaše tvoření).

Průhledná folie např. na spy bag, Zrcadlová folie bez lepidla, "Šustící" folie. Bavlněné i PES výplně do hraček. A také plastové peletky do spy bag.

Velký výběr knoflíků, korálků, nití, pruženek, stuh a zipů. Ale také patentky, průchodky, praktické pomůcky k šití, potřeby k řezání a mnohé další...

Dřevěné a molitanové komponenty, plastové polotovary jako jsou chrastítka či rolničky, ale také magnety či další potřebnosti k šití hraček a různých drobností.

Různé vzory pláten nařezané na čtverce. Polotovary na pexesa, leporela nebo maňásky, tyl... Velký výběr výztuh a další textilní materiál na šití hraček.

Kovové i plastové knihařské kroužky, plastové šroubky různých délek a kovové kroužkové mechaniky (vazby) pro jednoduché spojení listů textilních knih.  

Odřezky výztuh, fólií a pláten, atd. Kazový filc, který je naprosto v pořádku, jen má v nějaké své části zlom, případně malý flíček či špatné probarvení. Veškerý materiál v této kategorii je nabízen za sníženou cenu.